Dekorowanie pierniczków u „Małych Odkrywców”

WP_20171211_10_30_47_Pro   Święta tuż,tuż. W związku z tym starszaki z grupy „Małych odkrywców” w ubiegłym tygodniu zabrały się do dekorowania pierników. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem i zaangażowaniem,tworząc prawdziwe cudeńka. Podczas pracy było wiele radości i śmiechu. Wiele „piernikowych dzieł” znikło w brzuszkach przedszkolaków. Przy okazji dzieci przypomniały sobie jak zrobić pyszny lukier oraz jakie składniki są potrzebne do zrobienia pierników. Po takim sprawdzianie umiejętności zrobienie i  zdobienie pierniczków w domu pójdzie „jak po maśle”.

Urszula Kubica

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”144×105″ limit=”100″] [/spoiler]

Kategorie: 2017/2018