Na statku pirackim

IMG_20160722_101543593       Trzeci tydzień wakacji upłynął pod hasłem „Na statku pirackim”. Dzieci miały okazję obejrzeć bajkę pt:”Jake i piraci z Nibylandii”, dzięki której poznały stroje i zwyczaje piratów. Nauczyły się także pląsu pirackiego „Płyną statki z bananami”. W kolejnych dniach robiły czapki, maski, szable i statki pirackie. Przedszkolaki sprawdzały także, co pływa, a co tonie. Z pomocą pań przygotowywały pyszną piracką pizzę, która znikła w mgnieniu oka oraz uczestniczyły w ekscytującej przygodzie w poszukiwanie skrzyni skarbów. Tydzień zakończyła wesoła zabawa taneczna przy dźwiękach skocznych pirackich melodii.

Urszula Kubica

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″]