Piracki Bal Karnawałowy

Opublikowane przez adminBKM2 w dniu

Dziś w naszym przedszkolu odbył się piracki bal karnawałowy – tak bardzo wyczekiwany przez wszystkie dzieci, które to od samego rana z niecierpliwością wypatrywały wejścia na pokład pirackiego statku, który przeniósł nas wszystkich do krainy wesołych pląsów i zabaw prowadzonych przez Kapitana Haka i Piratkę Danusię! Dzieci wraz z nimi i swoimi Paniami wyruszyły w piracką przygodę przez różne zakątki świata, które to nadawały bieg naszej fascynującej podróży. Uśmiechom i spontanicznym zabawom nie było końca, a każde z dzieci zachwycało swoją wyjątkowością za sprawą przepięknych kostiumów i rekwizytów! Ogromnie się cieszymy, że po raz kolejny mogliśmy wspólnie przeżyć karnawałową zabawę w murach naszego przedszkola i mamy nadzieję, że miłe wrażenia jeszcze na długo pozostaną w głowach naszych podopiecznych jako wspomnienia niezwykłego, radosnego czasu!

Dziękujemy rodzicom za ogromne zaangażowanie w przygotowanie strojów dla swoich pociech oraz każdy inny, miły gest.

Ahoj Kamraci!

Agnieszka Jarząbek
[spacer size=”20″] [spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”200×200″ limit=”100″] [/spoiler]