Pokaz Mody „Na Wesoło”

W niedzielne popołudnie nasze przedszkolaki wzięły aktywny udział w festynie z okazji „Dnia Dziecka”, zorganizowanym przez MDK w Lublińcu. Dziewięć dziewczynek z grupy II i IV reprezentowało nasze przedszkole w pokazie mody „na wesoło”. Specjalnie przygotowany podest stał się prawdziwym wybiegiem dla małych elegantek, które wzorem profesjonalnych modelek prezentowały piękne stroje, wzbudzając zachwyt zgromadzonej publiczności.
Dziękujemy rodzicom za przygotowanie pięknych i oryginalnych strojów oraz poświęcony czas. Wszystkim dzieciom życzymy wielu radości, pogodnych dni oraz dalszych sukcesów.

Kardas Martyna

Kategorie: 2013/2014