„Posadź swoje drzewko”

WP_20170627_10_58_05_Pro        Już po raz kolejny nasze przedszkole wzięło udział w akcji „Posadź swoje drzewko” organizowanej przez Fundację Ekologiczną „Silesia”. Dzięki współpracy z fundacją pozyskaliśmy już bogatą kolekcję różnorodnych gatunków drzew i krzewów dzięki którym poprawiliśmy stan środowiska w naszym otoczeniu. Tym razem otrzymane fundusze przeznaczyliśmy na zagospodarowanie terenu, który jest naszą wizytówką czyli od strony głównego wejścia do przedszkola. Nasadzenia sfinansowane zostały ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach w ramach Akcji „Posadź swoje drzewko” organizowanej i koordynowanej przez Fundację Ekologiczną „Silesia” w Katowicach.

Małgorzata Pawełczyk

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″]