Pracowite Pszczółki w bibliotece

DSCF1476

W czwartkowe przedpołudnie 23 marca „Pracowite Pszczółki” wybrały się z wizytą do Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Józefa Lompy, gdzie wzięły udział w zajęciach bibliotecznych. Przedszkolaki obejrzały przedstawienie pt. „W poszukiwaniu Marudka”, a następnie wysłuchały opowiadania pani bibliotekarki n/t książek oraz funkcjonowania biblioteki. Miały możliwość oglądania książek oraz czasopism o różnorodnej tematyce. Dzieci z zainteresowaniem oglądały regały z mnóstwem książek. Zrobiły one na nich duże wrażenie. Dziękując pracownikom biblioteki za poświęcony czas i miłe przyjęcie wręczyły podziękowania oraz glinianego aniołka.

Małgorzata Machoń

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”200×200″ limit=”100″] [/spoiler]
Kategorie: 2016/2017