Przedstawieciele Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Lublińcu z wizytą u „Wesołych Niedźwiadków”

Opublikowane przez adminBKM2 w dniu

W czwartek, 20.04.br. w grupie „Wesołych Niedźwiadków” gościliśmy panie z biblioteki, które już po raz kolejny przyjechały do nas, aby przestawić dzieciom losy słonia w kratkę, czyli Elmera – bohatera książeczki dla dzieci. Tym razem przeczytały nam one bajeczkę zatytułowaną „Elmer i Wilbur”, do wysłuchania której zaprosiliśmy również najmłodszych przedszkolaków z grupy „Żabek”.

Wspólne czytanie zwieńczone zostało wesołymi zabawami na dywanie wraz z bohaterem książeczki, a następnie plastyczną aktywnością dzieci, które jakże ochoczo przystąpiły do kolorowania sylwetki Elmera. Serdecznie dziękujemy przedstawicielom biblioteki za tak miłe spotkanie i propagowanie czytelnictwa wśród najmłodszych. Z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych przygód słonia w kratkę!

Agnieszka Jarząbek
[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”142×105″ limit=”100″] [/spoiler]