Przedszkola czas już minął…

17 czerwca w godzinach popołudniowych w grupie „Pracowitych Pszczółek ”odbyła się Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego połączona ze Świętem Rodziny. W obecności rodziców oraz zaproszonych gości starszaki pożegnały przedszkole. Nie zapomniały o swoich kochanych rodzicach. To właśnie z myślą o nich przygotowały inscenizację p.t. „Pszczółki” oraz recytowały okolicznościowe wiersze i pięknie śpiewały piosenki. W drugiej części uroczystości śpiewem i tańcem pożegnały się z przedszkolem, kolegami, koleżankami oraz personelem. Były podziękowania, łzy wzruszenia rodziców, nauczycieli i dzieci. Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, książeczki i drobne upominki.

Życzymy naszym „Pszczółkom” sukcesów na nowej drodze edukacji, rodzicom dziękujemy za piękny prezent dla przedszkola w postaci bramek piłkarskich oraz zaangażowanie w organizację imprezy.

Małgorzata Machoń

Kategorie: 2014/2015