Rodzinny Festyn w „Siódemeczce”

DSCN9928      W sobotnie przedpołudnie 24 czerwca w Przedszkolu odbył się festyn rodzinny. Przy pięknej, słonecznej pogodzie przedszkolaki, te obecne i przyszłe, rodzice oraz absolwenci przedszkola mogli skorzystać z wielu atrakcji. W programie imprezy znalazły się: zabawy na dmuchanym zamku, kąciki: malowania twarzy, plastyczny, fryzur, balonowego zoo, konkurs „Szczęśliwy numerek”. Oprawę muzyczną festynu przygotował pan Kamil Ledwoń, który na zakończenie zaprosił nauczycielki i dzieci do wspólnej Zumby. Dużą atrakcją festynu był pokaz akrobatyczny naszej wychowanki Hani Rupik, która wraz ze swoją trenerką dała popis swoich umiejętności. Dzieci mogły uczestniczyć w zabawach plastycznych, sportowych, muzycznych oraz zuchowych prowadzonych przez zaprzyjaźnionych harcerzy. Podczas festynu gościnnie wystąpili uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych oraz absolwenci przedszkola, którzy swoim śpiewem umilali czas uczestnikom festynu.  W  ich repertuarze znalazły się m.in. piosenki z filmów dla dzieci: Pocahontas, Roszpunka, Kraina Lodu. Przeprowadzone zostały także konkursy dla rodziców: konkurs z krzesełkami oraz wyścigi w workach. Nagrodami w konkursach były kursy językowe dla dzieci ufundowane przez Sieć Szkół Językowych Naczyńscy. Zainteresowani mogli zwiedzić stanowisko Ochotniczej Straży Pożarnej, a przy okazji schłodzić się wodą. Dużą frajdę sprawiły dzieciom zabawy z mydlanymi bańkami. Kącik  gastronomiczny serwował ciasta, bigos, kiełbaski z grilla i napoje. Maluchy mogły spróbować cukrowej waty. Podczas imprezy panowała miła, rodzinna atmosfera. Imprezę z tak dużym rozmachem udało się zorganizować dzięki rodzicom, wielu sponsorom i przyjaciołom przedszkola.

Małgorzata Machoń

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację festynu.
Do zobaczenia za rok!

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”200×200″ limit=”100″] [/spoiler]