Sukces w konkursie recytatorskim

P1020928      W dniu 17 maja w Muzeum Pro Memoria Edith Stein odbył się konkurs recytatorski pt: „Śmieszne i pocieszne wierszyki dla dzieci” przeznaczony dla dzieci 5 i 6 letnich. Konkurs zorganizowany został przez Miejsko–Powiatową Bibliotekę Publiczną im. J. Lompy w Lublińcu oraz Filię nr 3. Nasze przedszkole reprezentowały dwie dziewczynki z grupy „Wesołych Niedźwiadków” – Zuzanna Ulfik i Martyna Kubica. Zuzia zaprezentowała wiersz Natalii Usenko pt: ”Czarna krowa” natomiast Martynka wiersz „Na wyspach Bergamutach” J. Brzechwy. Konkurs stał na bardzo wysokim poziomie, tym bardziej cieszymy się, że w tym konkursie Zuzanna Ulik zdobyła II miejsce.

Serdecznie gratulujemy Zuzi

i życzymy dalszych sukcesów!

Urszula Kubica

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”200×200″ limit=”100″] [/spoiler]