Świętujemy Dzień Mamy!

dzień mamy 1Dziś, 26 maja obchodzimy niezwykły dzień – Święto wszystkich Mam! I choć nasza obecna rzeczywistość przedszkolna daleka jest od codzienności do jakiej przywykliśmy, a wspaniałe artystyczne występny dzieci, które zawsze odbywały się w naszym przedszkolu z okazji majowego święta, w tym roku nie mogą mieć miejsca, to jednak miłość dzieci  do swoich Mam jest równie gorąca i niezmienna, a może i jeszcze silniejsza dzięki wspólnie spędzonemu czasowi! Pomimo tych wyjątkowych okoliczności wraz z dziećmi, które od poniedziałku wróciły do przedszkola oraz poprzez zdalną komunikację z przedszkolakami, które pozostają wciąż w swoich domach  w naszym przedszkolu również pamiętaliśmy dziś o naszych kochanych mamusiach. Dzieci przygotowały wspaniałe laurki dla swoich mam oraz portrety Mam – Superbohaterek, bo przecież dla każdego dziecka jego mama jest NAJ w każdym obszarze życia!

Wszystkim zaś Mamusiom, w dniu Ich Święta składamy bukiet najwspanialszych życzeń. Oby radość z macierzyństwa zawsze opromieniała Wasze życie, a duma ze swoich pociech była najpiękniejszą nagroda za wszystkie poniesione trudy wychowania!

Agnieszka Jarząbek

[spoiler title=”Zobacz galerię” open=”0″ style=”1″][custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”200×200″ limit=”10″][/spoiler]

Kategorie: 2019/2020