Świętujemy Dzień Przedszkolaka!

W miniony piątek, 20 września, obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, który w naszym przedszkolu obfitował w moc atrakcji przygotowanych specjalnie dla naszych najmłodszych! Piżamowy bal na który wszystkie przedszkolaki przybyły w kolorowych piżamkach, z poduszeczką pod pachą i przytulanką w ręku stanowił motyw przewodni piątkowych zabaw. Nie była to jednak jedyna atrakcja jaka czekała na dzieci. Na balu pojawił się bowiem prawdziwy Minionek, który złożył przedszkolakom życzenia z okazji ich święta i wraz z nimi uczestniczył w radosnej zabawie. Podczas piżamowych zabaw nie zabrakło też słodkiego poczęstunku, a po zakończonej zabawie sporej dawki ruchu na dmuchanym zamku!

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc w przygotowaniu tego dnia, a naszym najmłodszym milusińskim raz jeszcze życzymy, by każdy dzień obfitował w radość i szczęście!

Agnieszka Jarząbek
[spacer size=”20″] [spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”200×200″ limit=”100″] [/spoiler]
Kategorie: 2019/2020