Wesołe Niedźwiadki w Straży Miejskiej

DSCN9707      W ramach realizacji projektu edukacyjnego „Bezpieczny przedszkolak to ja” Wesołe Niedźwiadki odwiedziły Straż Miejską w Lublińcu. Starszy aspirant pani Aneta Borecka opowiedziała nam o pracy strażnika miejskiego oraz przypomniała zasady bezpieczeństwa obowiązujące w różnych sytuacjach życia codziennego. Zapoznała nas także z wyglądem munduru oraz akcesoriami używanymi przez strażników. Mieliśmy również okazję wsiąść do radiowozu straży miejskiej oraz utrwalić sobie numer 986.

Dziękujemy funkcjonariuszom lublinieckiej straży miejskiej za miłe przyjęcie i „lekcję” bezpieczeństwa.

Wesołe Niedźwiadki i pani Małgosia Pawełczyk

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”144×105″ limit=”200″] [/spoiler]

Kategorie: 2018/2019