Wiosenne prezentacje recytatorskie

DSCN9630    Witaj wiosenko! – tak radośnie powitały przedszkolaki Panią Wiosnę, która zjawiła się z całym orszakiem oczekujących również na jej przyjście zwierzątek. Każda grupa przygotowała dla Pani Wiosny niespodziankę – pięknie wyrecytowany wiersz o zwierzątkach: Tęczowe Nutki o nieposłusznej żabce, Małpki o ważce latającej jak helikopter, Wesołe Niedźwiadki o zaspanym misiu, a Biedronki o biedroneczce, która zgubiła kropeczki. Pani Wiosna również miała dla dzieci niespodziankę – cebulki kwiatów do posadzenia w kąciku przyrody. Oprócz wierszy były również wiosenne piosenki i tańce. Wiosno czekamy na ciepłe, słoneczne dni !!!

Małgorzata Pawełczyk

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”152×120″ limit=”200″] [/spoiler]
Kategorie: 2018/2019