Wizyta weterynarza w grupie Wesołych Niedźwiadków

DSCN9773

W minionym tygodniu naszym gościem był weterynarz Pan Łukasz Łebek. Dzięki niemu dowiedzieliśmy się na czym polega praca weterynarza, jak pielęgnować i dbać o zwierzęta domowe. Mogliśmy zobaczyć, co kryje się w lekarskiej torbie i dotknąć narzędzi którymi posługuje się weterynarz w codziennej pracy. Pan Łukasz sprawił nam wielką niespodziankę, gdyż na spotkanie przyszedł z Kicią – swoją kotką, która ma tylko trzy łapki. Z uwagą wysłuchaliśmy historii Kici i mogliśmy przekonać się, że brak łapki nie przeszkadza jej w sprawnym poruszaniu się. Wykorzystując narzędzia lekarskie z pomocą Pana Łukasza mogliśmy posłuchać, jak bije serduszko Kici i sprawdzić, czy ma czyste uszy.

Bardzo dziękujemy Panu Łukaszowi Łebkowi za ciekawą i pouczającą „lekcję” miłości
do zwierząt, poświęcony czas i cierpliwość!

Wesołe Niedźwiadki z panią Małgosią

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”144×105″ limit=”200″] [/spoiler]
Kategorie: 2018/2019