Wycieczka Piratów i Tygrysków do Wioski Indiańskiej

DSCN9867     20 czerwca przedszkolaki z grupy Piratów i Tygrysków udały się na wycieczkę do Wioski Indiańskiej w Staniszczach Małych. Tam zamieniły się w Indian przyozdabiają twarze specjalnymi malunkami. Zwiedzały indiańskie namioty – tipi, musiały pokonać tor przeszkód, przedostać się przez jamę niedźwiedzia oraz przejść równoważnię czejeńską. Dzieci poznały jak żyli Indianie kiedyś i dziś, miały możliwość zobaczenia prawdziwych strojów indiańskich, zabawek i innych sprzętów, którymi się posługiwali. Najwięcej radości dzieciom sprawiło jednak strzelanie z łuku i bose bieganie po szyszkach. Dzieci przeżyły bardzo atrakcyjny, a zarazem wyczerpujący dzień o czym świadczy błogi sen w drodze powrotnej do przedszkola.

Angelika Pradela

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”144×105″ limit=”100″] [/spoiler]
Kategorie: 2017/2018