„Alicja w Krainie Czarów”- spektakl zwieńczający projekt edukacyjny „Mały widz w teatrze”!

Opublikowane przez adminBKM2 w dniu

W środę, 31 maja, w naszym przedszkolu odbył się spektakl zatytułowany „Alicja w Krainie Czarów” w wykonaniu dzieci uczestniczących w projekcie edukacyjnym „Mały widz w teatrze”. Spektakl był niejako zwieńczeniem działań edukacyjnych, które miały na celu przybliżenie dzieciom tematyki związanej z teatrem i pokazanie im tego miejsca niejako od tej drugiej strony – jako aktora i współtwórcy sztuki teatralnej. Wszystko to zaś miało na celu rozbudzenie ciekawości dzieci i chęci zgłębiania tajników sztuki teatralnej.

Odbiorcami spektaklu byli rodzice dzieci, którzy otrzymali specjalne zaproszenia na tę wyjątkową premierę. Łzy w oczach niejednego rodzica i gromkie brawa nie pozostawiały wątpliwości, co do tego, że mali aktorzy spisali się na medal! Dziękuję wszystkim rodzicom za tak liczną obecność, zaangażowanie, pomoc i otwartość, a dzieciom za energię i wytrwałość!

Agnieszka Jarząbek
[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”144×105″ limit=”100″] [/spoiler]