Tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej uświetniły występy przygotowane przez dzieci 5 i 6 – letnie pod kierunkiem pani Justyny Rajdok i Iwony Janus. Na uroczystość przybyły  pozostałe przedszkolaki, a także aktualni oraz emerytowani pracownicy naszej placówki. W tym dniu nie zabrakło wierszy oraz piosenek wyrażających wdzięczność za trud nauki i wychowania. Zgromadzeni goście podziwiać mogli także tańce narodowe: pięknego krakowiaka i poloneza.

Na zakończenie pani dyrektor złożyła serdeczne życzenia: zdrowia, radości, wielu sukcesów zawodowych, spełnienia obranego celu oraz tego, aby podejmowany trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania, a wychowankowie obdarowali pracowników pięknymi laurkami.

M. Mucha

Kategorie: 2013/2014