Dzień Rodziny w grupie Piratów

DSCN0163      26 maja i 23 czerwca to wyjątkowe dni w kalendarzu oraz w grupie „Piratów”. Doskonale wiemy z jakim świętem kojarzą się nam te dwie daty: Dniem Mamy i Dniem Taty. My postanowiliśmy te dwa wspaniałe i wyjątkowe święta połączyć w jedną wspólną uroczystość „Dzień Rodziny”. Na początku Pani Dyrektor przywitała zgromadzonych gości i przekazała głos przedszkolakom. Dzieci wyrecytowały wiersze dla mamy i taty oraz wyśpiewały swoje uczucia do ukochanych rodziców. Następnie przedstawiły inscenizację znanej bajki „Siedem koźlątek”. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim rodzicom samodzielnie wykonane laurki i serduszka z gliny. Po występie czekał na gości słodki poczęstunek.

Anna Mazurek

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”144×105″ limit=”100″] [/spoiler]
Kategorie: 2017/2018