Mądre Sówki żegnają przedszkole.

Lubliniec7_madresowki     We wtorkowe popołudnie, po trzech latach wspólnej zabawy, nauki i pracy Mądre Sówki pożegnały się z przedszkolem. Po raz ostatni wystąpiły przed rodzicami z uroczystym programem, w którym nie zabrakło wierszy, piosenek i tańców. Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

Natomiast w piątkowy poranek przedszkolaki dały ponieść się tanecznym rytmom najnowszych hitów bawiąc się na ostatniej już grupowej dyskotece.

Wszystkim absolwentom życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji, samych słonecznych dni oraz niezapomnianych przygód oraz wielu sukcesów w nowym roku szkolnym.

Martyna Kardas

Kategorie: 2014/2015