Mali Odkrywcy z wizytą w muzeum Edyty Stein

WP_20180418_10_35_58_Pro   W  środę 18 kwietnia Mali Odkrywcy odwiedzili Muzeum Edyty Stein w Lublińcu.W muzeum przywitała nas pani Magda Oberska, która oprowadziła nas po muzeum i przybliżyła historię powstania miasta Lublińca oraz opowiedziała o życiu patronki miasta, Edyty Stein. Dzieci z wielkim zainteresowaniem wysłuchały   opowieści naszej przewodniczki, a następnie przystąpiły do wykonania pracy plastycznej nawiązującej do tematu.Naszą wycieczkę skończyliśmy na małym ryneczku, gdzie znajduje się jeden z pomników Edyty Stein. Bardzo dziękujemy pani Magdzie ciekawą prelekcję i rozbudzenie zainteresowania historią naszego miasta.

Urszula Kubica

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”200×200″ limit=”100″] [/spoiler]

Kategorie: 2017/2018