Nasza Armia w Naszym Mieście

4-go października  5 i 6-latki uczestniczyły w pikniku zorganizowanym przez lublinieckich komandosów pod hasłem „Nasza armia w naszym mieście”. Piknik zorganizowany został na stadionie lublinieckiej „Sparty”. Dzieci mogły obserwować zmagania zawodników w biegu „O nóż komandosa”. Sportowej rywalizacji towarzyszyło sporo dodatkowych atrakcji: dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny, pokazy sprzętu strażackiego i wojskowego oraz pokaz udzielania pierwszej pomocy. W imprezie udział wzięły również grupy rekonstrukcji historycznej: grupa Hindukush, zajmująca się propagowaniem kultury ludów afgańskich. Był pokaz skoków spadochronowych. W trakcie imprezy wręczono nagrody w konkursie plastycznym „Nasza armia w naszym mieście”.W kategorii przedszkola nasi przedszkolacy znaleźli się wśród laureatów: II miejsce zajęła Martynka Górniak z grupy 4-latków, a III miejsce przypadło Zuzi Stężale z grupy 5,6 latków. Impreza dostarczyła dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń.

M. Machoń

Kategorie: 2013/2014