Olimpiada sportowa w grupach starszych

W piątek 10 września  dzieci z grup starszych –  „Lisków” oraz „Sówek” uczestniczyły w przedszkolnej olimpiadzie letniej, której celem było propagowanie zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej, zdrowej rywalizacji  oraz radości, jaką można czerpać z uprawiania sportu. Wśród „dyscyplin olimpijskich” znalazły się rzuty do celu, skoki w workach, przeciąganie linii, slalom między przeszkodami oraz biegi krótkodystansowe. Zmaganiom obu grup towarzyszyła radosna atmosfera i niesamowita energia drzemiąca w naszych wychowankach, a to wszystko przy blasku zapalonego znicza olimpijskiego! Jak przystało na prawdziwą olimpiadę były i medale dla wszystkich uczestników zabawy, bo niezależnie od wyników, każdy z nich był w tym dniu wygranym!