Piknik Leśnych Skrzatów

WP_20170613_10_09_16_Pro       Korzystając z sprzyjającej pogody oraz zaproszenia mamy Jasia Dylaka – Skawińskiego pani Marioli Leśne Skrzaty wybrały się na letni piknik. Wszyscy zaopatrzyli się w plecaki, smakołyki i wyruszyliśmy. Na miejscu czekała na nas niespodzianka – było to spotkanie z panią Lato, w którą wcieliła się mama Jasia. Pani Mariola oprowadziła nas po ogrodzie, zapoznała z roślinami, które w nim rosną a potem zaprosiła do wspólnej zabawy. Podczas zabawy w ogrodzie wszystkim dopisywały znakomite humory. Na dzieci czekały także smakowite muffinki i pyszne napoje. Bardzo dziękujemy za za proszenie i miłe przyjęcie.

Urszula Kubica

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”200×200″ limit=”100″] [/spoiler]
Kategorie: 2016/2017