Przedszkola czas już minął nam….

DSCF5036      14 czerwca w godzinach popołudniowych w grupie „Pracowitych Pszczółek” odbyła się uroczystość z okazji Dnia Rodziny połączona z Zakończeniem Roku Szkolnego przez starszaki. Dzieci wystąpiły z przedstawieniem „Jaś i Małgosia”. W programie znalazły się także okolicznościowe wiersze i życzenia dla mamy i taty oraz te związane z przedszkolem. Nie zabrakło podziękowań dla personelu. Przedszkolaki tańcem i śpiewem żegnały się z przedszkolem, były życzenia od Pani dyrektor oraz od młodszych kolegów i koleżanek. Rodzice ze wzruszeniem, niektórzy z łezką w oku oglądali ostatni przedszkolny występ swoich pociech. Spotkanie było bardzo wzruszające, a prezentacja „Pracowitych Pszczółek” nagrodzona została gromkimi brawami licznie zgromadzonej publiczności. Na pamiątkę dzieci otrzymały dyplomy oraz książki, które z pewnością przydadzą się w szkole.

Małgorzata Machoń

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”200×200″ limit=”100″] [/spoiler]
Kategorie: 2016/2017