Przyjaciele Przyrody

W ostatnich tygodniach kwietnia odbyły się w przedszkolu w dwóch zespołach: I – dzieci starsze ( grupy III, IV i V) i II – dzieci młodsze ( grupy I i II) konkursy przyrodniczo-ekologiczne pod hasłem PRZYJACIELE PRZYRODY. Konkursy te związane były z obchodzonym 22 kwietnia Dniem Ziemi. Przedszkolaki wykazały się dobrą znajomością świata zwierząt i roślin oraz umiejętnością współpracy w zespole. Każde poprawnie rozwiązane zadanie i zdobyty punkt sprawiały dzieciom wiele radości i satysfakcji. Zadania konkursowe przeplatane były piosenkami i zabawami ruchowymi. A na zakończenie wszyscy bawili się przy piosence o pracowitych leśnych duszkach.
Małgorzata Pawełczyk
Kategorie: 2013/2014