Spotkanie z Mikołajem

6 grudnia to jeden z najważniejszych dni w roku. Nie inaczej jest w naszym przedszkolu! Tego dnia odwiedził nas wyjątkowy gość, którego raczej nie trzeba nikomu przedstawiać… Przed samym spotkaniem z Mikołajem, na naszych przedszkolaków czekały różne wyzwania: zaczynając od świątecznych układanek, przez zabawy ruchowe, do samych zagadek, krzyżówek i zaszyfrowanych rysunków. Wszystkie grupy doskonale wykonały swoje zadania i pomogły tym samym naszemu gościowi w wykonywaniu jego mikołajkowych obowiązków! Kolejne śpiewy przy dźwiękach gitary i innych świątecznych nutach zaowocowały szerzącą się wśród dzieci radością, aby ostatecznie spotkać się twarzą w twarz z „miłym, starszym, siwym Panem”, który obdarował nas podarkami!

Zapraszamy do mikołajkowej FOTOGALERII,
a Ciebie Kochany Mikołaju zapraszamy do nas za rok (a nawet szybciej)!

Fotogaleria grupy MYSZEK 🐭

Fotogaleria grupy ŻABEK 🐸