Wiosenna odsłona Lublińca w wykonaniu dzieci z grupy Sówek!

Wiosna już od jakiegoś czasu gości między nami, choć pogoda za oknem lubi wciąż nam płatać figle. W naszym przedszkolu wiosenną aurę mamy jednak każdego dnia, a to za sprawą wiosennej makiety Lublińca przygotowanej przez dzieci z grupy „Sówek” w ramach realizowanego projektu edukacyjnego o charakterze plastyczno-technicznym pt. „Lubliniec – mój dom, moje miasto, moje przedszkole”. Dzieci przygotowały wiosenną odsłonę Lublińca, swoich domów  i naszego przedszkola wykorzystując technikę decoupage`u ozdabiając drewniane elementy wiosennymi akcentami! Na półpiętrze naszego przedszkola zrobiło się więc kolorowo i iście wiosennie! teraz już nikt nie ma wątpliwości, że wiosna w pełni pomimo, że pogoda nie zawsze nam o tym przypomina!

– Agnieszka Jarząbek