Włączamy się w akcję charytatywną „Mikołaj na Kresy”!

Drodzy Państwo! – rodzice, pracownicy naszego przedszkola, przedszkolaki!

Po raz kolejny włączamy się w charytatywną zbiórkę wspierającą potrzebujących Polaków na Kresach.

W ubiegłych latach pokazaliśmy, że potrafimy się dzielić. Ogromna ilość darów od naszej społeczności przedszkolnej została przekazana, za pośrednictwem Towarzystwa Patriotycznego Kresy w Częstochowie, naszym rodakom mieszkającym na Kresach. W tym roku po raz kolejny chcemy złożyć dar naszych serc i w tym szczególnym, grudniowym czasie, podzielić się z innymi tym, co mamy.

Tegoroczna zbiórka potrwa do 20 października. Darczyńców prosimy o przynoszenie do przedszkola artykułów spożywczych i słodyczy z długim terminem ważności oraz artykułów szkolnych i umieszczenie ich w specjalnie przeznaczonych na nie koszach na korytarzu naszego przedszkola.

❤️ Z całego serca zachęcamy do przyłączenia się do zbiórki. Pamiętajmy, dobro powraca! ❤️