Wycieczka do Osikowej Doliny.

Dnia 14 czerwca przedszkolaki z grup: „Mali Odkrywcy” i „Pracowite Pszczółki” udały się na wycieczkę autokarową do Osikowej Doliny, znajdującej się w miejscowości Koziegłowy. Celem wyprawy był udział w warsztatach rękodzieła artystycznego. Pod kierunkiem instruktorów dzieci wykonały kotka i kubek, co dało im wiele radości i satysfakcji. Warsztaty w Osikowej Dolinie to niezapomniana lekcja nauki, tradycji połączona z możliwością rozwoju zdolności: artystycznych, kreatywnych i manualnych. Podczas wycieczki dzieci poznały również sposób pozyskania wiórów drewna osikowego oraz obejrzały jakie prace można z niego wykonać. Samodzielnie wykonane prace przedszkolaki zabrały ze sobą do domu na pamiątkę tej miłej wycieczki.

Urszula Kubica

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”144×105″ limit=”100″] [/spoiler]
Kategorie: 2017/2018