Zajęcia teatralne w grupie Smerfów

W piątkowy poranek mieliśmy przyjemność gościć panią Agnieszkę – mamę Stasia, która przygotowała, a następnie przeczytała wiersze polskich poetów. W dalszej części zajęć przybliżyła naszym przedszkolakom, czym zajmuje się aktor, na czym polega praca w teatrze. Pani Agnieszka pokazała również dzieciom kilka typów lalek teatralnych, m.in. pacynki, marionetki, jawajki, kukiełki. Spotkanie przebiegało w bardzo sympatycznej atmosferze i dostarczyło Smerfom wiele emocji. Serdecznie dziękujemy!!!

Anna Adamska

Kategorie: 2014/2015