Kontakt

Przedszkole Miejskie Nr 7, ul. Powstańców Śląskich 6, 42-700 Lubliniec, e-mail: plastyka@poczta.onet.pl, tel. 34 351 14 07

Ahoj Piraci – podsumowanie pirackiego tygodnia w naszym przedszkolu!

Opublikowane przez przedszkole1 w dniu

W minionym tygodniu w naszym przedszkolu przeżywaliśmy tydzień piracki, który pełen różnorodnych działań i zbaw pozwolił dzieciom na moment poczuć się niczym prawdziwi piraci żeglujący po głębinach mórz! Podczas kolejnych dni w przedszkolu dzieci z poszczególnych grup miały okazję uczestniczyć w poszukiwaniach skrzyni skarbów, przygotowaniu pirackiego posiłku, ozdabianiu pirackich czapek oraz seansie filmowym „Jake i piraci z Nibylandii”. Ponad to działaniom tym towarzyszyły wesołe pląsy przy muzyce, zabawy z chustą animacyjną oraz wesołe harce na przedszkolnym placu zabaw!

Agnieszka Jarząbek

Zobacz fotogalerię...