Rodzinny festyn w przedszkolu

DSCN0692      W sobotnie przedpołudnie 15 czerwca w przedszkolu odbył się festyn rodzinny. Przy pięknej, słonecznej pogodzie przedszkolaki, dzieci, które rozpoczną od września edukację przedszkolną w naszej placówce, rodzice oraz absolwenci przedszkola mogli skorzystać z wielu atrakcji. Otwarcia festynu dokonali Dyrektor Przedszkola oraz Burmistrz Miasta Lublińca Pan Edward Maniura. W programie imprezy znalazły się: zabawy na dmuchanej zjeżdżalni, kąciki: malowania twarzy, plastyczny, sportowy, fotograficzny, konkurs „Szczęśliwy traf ”. Oprawę muzycznąDSCN1027 festynu przygotował pan Dawid Gromadzki, który zachęcał wszystkich do wspólnej zabawy, tańców, konkursów i pląsów. Dużą atrakcją festynu był pokaz dużej ciężarówki. Każdy mógł obejrzeć wnętrze, posiedzieć za jej kierownicą, a miły, sympatyczny pan Marcin pilnował bezpieczeństwa i odpowiadał na pytania dzieci dotyczące pojazdu. Dzieci mogły uczestniczyć w zabawach plastycznych, sportowych, muzycznych oraz zuchowych prowadzonych przez zaprzyjaźnionych DSCN0815harcerzy. Podczas festynu wystąpili absolwenci przedszkola, którzy swoim śpiewem i graniem na ukulele umilali czas uczestnikom festynu. Przeprowadzony został także konkurs z krzesełkami dla rodziców, w którym nagrodami były karnety do Parku Trampolin w Tarnowskich Górach ufundowane przez Jump World Tarnowskie Góry. Zainteresowani mogli zwiedzić stanowisko Ochotniczej Straży Pożarnej, a przy okazji schłodzić się wodą. Dużą frajdę sprawiły dzieciom zabawy z mydlanymi bańkami. Kącik gastronomiczny serwował ciasta, bigos, kiełbaski z grilla i napoje.
Podczas imprezy panowała miła, rodzinna atmosfera. Imprezę z tak dużym rozmachem udało się zorganizować dzięki naszym rodzicom, wielu sponsorom i przyjaciołom przedszkola.

Dziękujemy wszystkim sponsorom oraz zaangażowanym w organizację festynu.

Małgorzata Machoń

[spacer size=”20″] [spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”200×200″ limit=”150″] [/spoiler]
Kategorie: 2018/2019