Festyn Rodzinny

Wspaniała zabawa, piękna pogoda, uśmiechnięte twarze dzieci oraz rodziców to obrazki, które można było zauważyć podczas Festynu Rodzinnego, który odbył się 07. 06. 2014 r. w Przedszkolu Miejskim nr 7 w Lublińcu. Wszystkich przybyłych na festyn czekało moc atrakcji i dobrej zabawy. Dzieci mogły się wyszaleć na dmuchańcu, trampolinie i rowerkach. Wielkim zainteresowaniem cieszył się konkurs ” Szczęśliwy numerek”, a także konkurs sportowy. Dzieciom podobało się również malowanie twarzy, dzięki któremu po ogrodzie przedszkolnym biegały motylki, kotki czy pieski. Przedszkolaki mogły się również popisać swoimi zdolnościami tanecznymi podczas występów tanecznych do muzyki dyskotekowej. Gościliśmy również mażoretki z Ciasnej, które również okazały się dużą atrakcją festynu. Rodzinny nastrój, słoneczna pogoda i przyjemna atmosfera sprawiły, że dzień ten był wyjątkowy zarówno dla dzieci jak i rodziców. Przygotowanie festynu było możliwe dzięki zaangażowaniu rodziców i wsparciu sponsorów. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Justyna Rajdok

Kategorie: 2013/2014