Leśne Duszki w bibliotece

DSCN1295      29 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania i z tej właśnie okazji zostaliśmy zaproszeni do Miejskiej Biblioteki Filia nr 3. Tam czekała nas mała niespodzianka – pani bibliotekarka przeczytała nam nową wersję bajki o wilku i trzech świnkach pt. „Wilk ma katar”, której autorem jest Steve Smallman. Ta pełna humoru opowieść o wilku, który walczy z okropnym katarem i jedyne, czego pragnie od świnek to chusteczki do nosa bardzo nam się spodobała. Mogliśmy także swobodne „pobuszować” w bibliotecznych półkach i porysować w kąciku plastycznym. Do przedszkola wróciliśmy z „górą” wypożyczonych książek.

Małgorzata Pawełczyk

[spacer size=”20″] [spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”200×200″ limit=”100″] [/spoiler]

Kategorie: 2019/2020