Pierwsze miejsce dla Przedszkola Miejskiego Nr 7 i Pracowitych Pszczółek w konkursie „Zaczarowana Choinka” !

Opublikowane przez adminBKM2 w dniu

Jak co roku nasze przedszkole przystąpiło do udziału w konkursie „Zaczarowana Choinka”, organizowanym przez Miejski Dom Kultury w Lublińcu w okresie bożonarodzeniowym! W tym roku swoją magiczną choinkę ustroiła grupa Pracowitych Pszczółek, a zaangażowane w te dzieło zostały nie tylko przedszkolaki na czele ze swoją panią, ale również rodzice, którzy zostali poproszeni o przygotowanie wraz ze swoim dzieckiem jednej, za to jednak własnoręcznie wykonanej, ozdoby choinkowej. Następnie wszystkie te ozdoby zostały przez dzieci zamocowane na choince, a ta ostatecznie udekorowana watą i błyszczącymi diodami, ukrytymi pod warstwami brystolu – w końcu miała być czarodziejska! 🙂 Jesteśmy niezwykle dumni, że Jury oceniające prace konkursowe doceniło nasze starania i pomysł na zaczarowaną choinkę i nagrodziło nas PIERWSZYM miejscem w tym jakże wyjątkowym konkursie. Tym bardziej rozpiera nas jednak duma, że została doceniona praca zespołowa zarówno dzieci, pani, jak i rodziców – w końcu wspólnie tworzymy naszą przedszkolną społeczność, a to wyróżnienie dowodzi, że siła tkwi we współpracy i działaniu zespołowym!

Ogromne podziękowania ślę w stronę wszystkich zaangażowanych za wszelki wysiłek, miłe słowa i postawę pełną zaangażowania i pomocy!

Agnieszka Jarząbek
[spacer size=”20″] [spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”200×200″ limit=”100″] [/spoiler]
Kategorie: 2019/2020