Kontakt

Przedszkole Miejskie Nr 7, ul. Powstańców Śląskich 6, 42-700 Lubliniec, e-mail: plastyka@poczta.onet.pl, tel. 34 351 14 07

XXI akcja Góry Grosza w naszej Siódemeczce!

Opublikowane przez przedszkole7 w dniu

góra grosza 2020Góra Grosza startuje!  Ja co roku serdecznie zachęcamy wszystkie przedszkolaki
wraz z rodzicami do włączenia się w XXI akcję Góry Grosza, która potrwa
od 26 października 2020r. do 31 maja 2021r.

Czytaj dalej...

W Górze Grosza każdy najdrobniejszy grosik ma wartość i moc. Bądźmy blisko bez względu na odległość. Potrzebujemy Was, by pomagać dzieciom, które są w trudnej sytuacji i nie mieszkają z rodzicami. To właśnie dla nich zbierajmy Górę Grosza! Monety, które uzbiera nasze przedszkole to realna pomoc dla bardzo wielu dzieci. Dla niektórych to wsparcie materialne, dla tych z zaległościami w nauce – korepetycje. Dla innych – możliwość rozwijania talentu lub też dofinansowanie wychowanków na progu samodzielności. Dla całych rodzin możliwość otrzymania wsparcia w Ośrodkach Specjalistycznych „Port”. To, czy zmieniamy los dzieci i rodzin to również nasza wielka zasługa!

Zbiórka monet (od 1 gr do 5 zł) potrwa
od 26 października 2020r. do 31 maja 2021r.

Słoik na monety jak co roku będzie znajdował się w holu na parterze przedszkola. W związku z obecną sytuacją bardzo prosimy, aby monety przekazać dzieciom, które po wejściu do przedszkola będą mogły wrzucić je do słoika.

Przejdź do treści Przejdź do menu