Zajęcia otwarte w grupie „Tęczowych Nutek”

W miniony wtorek, 4 czerwca 2019 roku, w najmłodszej grupie przedszkolaków w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców podczas których dzieci poprzez szereg zaplanowanych działań prezentowały swoje zdobyte do tej pory umiejętności z zakresu samodzielności. Zadania jakie stanęły przed dzielnymi przedszkolakami miały na celu spakowanie walizki Nutka – grupowej maskotki misia, który towarzyszył nam przez cały mijający już rok szkolny, który to niebawem wyrusza na wakacje. Przedszkolaki jak zwykle spisały się na medal rozwiązując kolejno stawiane przed nimi zadania, które zakończyliśmy wspólnym tańcem do którego zaprosiliśmy również naszych kochanych rodziców!

Wszystkim przybyłym rodzicom składam ogromne podziękowania i gratuluję tak zaangażowanych i samodzielnych dzieci!

Agnieszka Jarząbek
[spacer size=”20″] [spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”200×200″ limit=”10″] [/spoiler]
Kategorie: 2018/2019