Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego połączona z Dniem Rodziny

W środę 25 czerwca w grupie 5-latków odbyła się uroczystość z udziałem rodziców z okazji Zakończenia Roku Szkolnego i Dnia Rodziny. W programie I części uroczystości znalazły się: inscenizacja bajki „Czerwony Kapturek”, piosenka „Dla mamy i taty” oraz wiersz „Nasz dom”. Dzieci w strojach głównych bohaterów bajki, narratorzy przebrani za motylki, pszczółki oraz ptaszki doskonale odegrali swoje role. Zabawne teksty i dialogi przedstawienia wywołały uśmiech na twarzach przybyłych gości. W drugiej odsłonie uroczystości znalazły się wiersze, piosenki nawiązujące w treściach do życia przedszkolnego, zabaw w przedszkolu. Dla szóstki naszych przedszkolaków z grupy III była to już ostatnia uroczystość w przedszkolu, bo już po wakacjach rozpoczną naukę w szkole. Ze smutkiem żegnały się ze swoimi rówieśnikami, zabawkami i paniami. Dziękując za lata spędzone w przedszkolu obiecały, że będą nas odwiedzać i nie zapomną „swojego przedszkola”.
Miłą niespodzianką była prezentacja multimedialna przygotowana przez rodziców, obrazująca 3 lata spędzone w przedszkolu. Wszyscy z rozrzewnieniem wspominali minione lata, rodzice z łezką w oku, dzieci z uśmiechami na twarzach. Dziękujemy!
Nikoli, Sandrze, Sabince, Zuzi, Kubie i Mirkowi życzymy powodzenia oraz piątek i szóstek na  nowym etapie edukacji.
Małgorzata Machoń
Kategorie: 2013/2014