Wakacyjny tydzień pod znakiem żywiołu ZIEMI w naszym przedszkolu!

Po wakacyjnej przerwie na powrót powróciliśmy do przedszkola, by nadchodzące tygodnie sierpnia spędzić na zabawach oscylujących wokół żywiołów. Pierwszym, jaki towarzyszył nam w minionym tygodniu, była ziemia, która zainspirowała nas do zgłębienia tajemnicy skał i minerałów, rozbudziła kreatywność dzieci podczas zabaw konstrukcyjnych oraz ceramicznych, w wyniku których postały przepiękne eksponaty z gliny, zachęciła do poruszenia tematyki zdrowego odżywiania i przygotowania smacznej sałatki jarzynowej, a w końcu i spędzenia czasu na tak lubianych przez dzieci zabawach sportowych oraz obejrzenia seansu filmowego „Epoka lodowcowa” w przedszkolnym kinie. Z niecierpliwością czekamy na następne zajęcia, które pozwolą nam lepiej poznać kolejne z żywiołów i wspólnie, w radości i na zabawie, przeżyć ten wakacyjny czas!