Bo maluchy, to są zuchy! Pasowanie na Przedszkolaka

Dzień 17 listopada zostanie na długo w pamięci naszych Myszek i ich Rodziców. Tego dnia odbyło się uroczyste „Pasowanie na przedszkolaka”. Maluszki zademonstrowały swoje umiejętności recytowania wierszy, śpiewania piosenek, tańca, wskazywania części ciała i zachowywania się na drodze. Tym samym udowodniły, jak wiele się już nauczyły, oraz że są gotowe otrzymania tytułu dzielnego przedszkolaka! Dzieci złożyły również uroczystą przysięgę – obiecały: zgodnie bawić się ze swoimi kolegami i koleżankami, zjadać pyszne obiadki, przychodzić do przedszkola z uśmiechem, słuchać swoich pań i być zuchami, jak na przedszkolaków przystało. Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor za pomocą zaczarowanego ołówka uroczyście pasowała każde dziecko na przedszkolaka.
Zapraszamy do galerii zdjęć.

Julia Machoń