„Pracowite Pszczółki i Mali Odkrywcy”- spotkanie integracyjne z uczniami

IMG_20171117_095123        W piątek 17 listopada grupa IV i V  Pracowite Pszczółki oraz Mali Odkrywcy miały okazję spotkać się z uczniami klasy IV ze Szkoły Podstawowej nr 1. Razem z uczniami przybyła do przedszkola Pani Małgorzata Poloczek nauczycielka wychowania fizycznego, która przeprowadziła z dziećmi prawdziwą lekcję wychowania fizycznego. Nasze przedszkolaki były bardzo przejęte. Sprostali wszystkim zadaniom i ćwiczeniom, i chętnie w nich uczestniczyli. Dzięki takim spotkaniom naszym przyszłym uczniom będzie łatwiej wkroczyć w progi szkoły.

Dziękujemy bardzo Pani Małgorzacie Poloczek i uczniom klasy IV i zapraszamy ponownie.
Justyna Rajdok
[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”144×105″ limit=”100″] [/spoiler]
Kategorie: 2017/2018