DSCN9506„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka.”

Tymi słowami zaczęliśmy wspólne świętowanie Dnia przedszkolaka z wszystkimi grupami. W tym szczególnym dniu Pani Wioleta w imieniu Pani Dyrektor wręczyła dzieciom klucze do przedszkola. Odbyła się uroczysta przysięga, na której wszyscy głośno i wyraźnie przyrzekali być samodzielnym i uśmiechniętym przedszkolakiem.  Były m.in. tańce z balonami, z gazetami, a nawet z magicznym workiem. Po tak energicznym poranku wszyscy zostali zaproszeni na pyszne lody. W wesołych nastrojach dzięki całorocznej wypożyczalni strojów FANTAZJA kontynuowaliśmy zabawę na dmuchanej zjeżdżalni. Na zakończenie każdy otrzymał słodki upominek.

Anna Pudło

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″]