Święto Niepodległości w grupach młodszych

W minioną środę w naszym przedszkolu odbyły się uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada. Z tej okazji młodsze grupy Myszki i Żabki zebrały się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Nas dzień. Uroczystość rozpoczęła się od przywitania, utrwalenia wiedzy na temat symboli narodowych oraz odśpiewania Hymnu Narodowego. Następnie odbyła się część artystyczna, podczas której dzieci z grup Myszek zaśpiewały i zatańczyły do piosenki „Historia Polski – Niezwykłe Lekcje Rytmiki”, a grupa Żabek zaśpiewała piosenkę „Mój dom” i recytowała „Katechizm polskiego dziecka” Władysława Bełzy. Każda grupa przygotowała również pracę plastyczną przedstawiającą Godło Polski z wizerunkim białego orła.

Jesteśmy dumni z naszych przedszkolaków, którzy wykazali się ogromnym zaangażowaniem w przygotowanie swoich patriotycznych wystąpień.

Angelika Pradela