Dekorowanie pierników

20171213_100547      W dniu 13.12.2017 w grupie „Piratów” odbyło się przedświąteczne dekorowanie pierników. Dzieci przyniosły produkty do dekoracji a ilość zgromadzonych przez nie ozdób była naprawdę imponująca. Pierniki oraz lukier zostały przygotowane przez Panią Anię Mazurek. Dzieci dołożyły wielkich starań, by ich pierniki prezentowały się najpiękniej. „Piraci” pracowali z zapałem i wytrwałością, a także z otwartymi sercami, gdyż bardzo chętnie dzieliły się ozdobami z dziećmi, którym ich zabrakło. Tak udekorowane pierniki zostały zapakowane i czekały do przedszkolnej Wigilii, aby uświetnić swym wyglądem stół wigilijny.

Anna Mazurek

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”144×105″ limit=”100″] [/spoiler]
Kategorie: 2017/2018