Dzień Babci i Dziadka u Piratów

DSCN0057     16 stycznia w grupie „Piratów” odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym ważnym dniu dzieci wraz z wychowawcą przygotowały przedstawienie z repertuarem Jasełek. Dzieci recytowały wiersze i śpiewały kolędy. Na ich twarzach można było zaobserwować ogromną radość, skupienie i wielkie zaangażowanie. Na koniec dzieci złożyły życzenia i wręczyły babciom i dziadkom laurki, które wykonały wspólnie z paniami. Dzieci wraz ze swoimi bliskimi zadowoleni i pełni pozytywnych wrażeń wrócili do domów.

Anna Mazurek

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”144×105″ limit=”100″] [/spoiler]
Kategorie: 2017/2018