Dzień Chłopaka u Sówek

30 września grupa Sówek świętowała Dzień Chłopaka. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. Z tej okazji dzieci przygotowały sobie maski super bohaterów oraz miały okazję stać się nimi, zdobywając różne umiejętności w przygotowanych konkursach i zabawach np. takie jak: zręczność, zwinność, cierpliwość. Wszystkie dzieci chętnie podjęły wyzwania i uczestniczyły w nich starając się sprostać napotkanym trudnościom.  W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy otrzymali serdeczne życzenia i laurki od dziewczynek oraz drobne upominki przygotowane przez Rodziców. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza chłopców świadczyły o miło spędzonym dniu.

Renata Suski