Dzień Dziecka inny niż zwykle…

IMG_20200601_102250     Tegoroczny Dzień Dziecka był inny niż zwykle… przedszkole prawie puste, bez gwaru i uśmiechów od ucha do ucha. Mimo wszystko mamy nadzieje, że każdy z naszych Siódemeczkowych przedszkolaków ten dzień spędził wyjątkowo. Liczymy na to, że wszystkie nasze życzenie dotarły do Was i sprawiły Wam choć odrobinę radości i wzbudziły chwilę wspomnień o wspólnych zabaw w przedszkolu.

Nie straszni obecnej sytuacji ten wspaniały dzień wraz z dziećmi, które wróciły do przedszkola spędziliśmy na wspólnej zabawie w naszym przedszkolnym ogrodzie.

Jeszcze raz wszystkim dzieciom życzymy wszystkiego najlepszego i oczywiście do szybkiego zobaczenia!

Angelika Pradela

[spacer size=”20″] [spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”200×200″ limit=”20″] [/spoiler]
Kategorie: 2019/2020