Dzień Dziecka w naszym przedszkolu!

Dzień Dziecka – dzień, który uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! W Naszym przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji. Z tej okazji nauczyciele oraz personel przedszkola przygotował dla dzieci niespodziankę – inscenizację wiersza „Rzepka”J.Tuwima. Było wiele radości i śmiechu, podczas odgadywania, kto wcielił się w poszczególnych bohaterów przedstawienia. Później były tańce, zabawy z chustą, upominki, lody, zamek dmuchany i wiele innych niespodzianek. Mamy nadzieję, że ten dzień, który obfitował w mnóstwo pozytywnych wrażeń będzie mile wspominany przez dzieci. Jeszcze raz życzymy wszystkim naszym dzieciom dużo radości i uśmiechu!

Serdeczne podziękowania składamy Radzie Rodziców, która za zasponsorowała nam dmuchany zamek. Dziękujemy!

Urszula Kubica