DSCN9670„Nauczyciel jest jak cicha przystań na szerokim oceanie życia.
Czuwa, czeka, a kiedy nadejdzie czas – ustawia żagle na wiatr.
Razem z nim, każdy okręt wypływa na pełnych żaglach.”

17 października był w naszym przedszkolu wyjątkowym dniem. Z okazji dnia Edukacji Narodowej dzieci zaprosiły na uroczystość emerytowanych pracowników oraz personel placówki. Podczas uroczystości panował pogodny i ciepły nastrój. Zawdzięczamy go dzieciom z grupy Biedronek, które pięknie zaprezentowały dla wszystkich zaproszonych gości, specjalnie przygotowany na tę okazję program. Były okolicznościowe wiersze, podziękowania, życzenia i zabawny skecz, nie zabrakło piosenek oraz tańców. Przedszkolaki były bardzo dumne i szczęśliwe, że mogą wystąpić przed tak zacnym gronem. Na zakończenie Pani Dyrektor złożyła przybyłym gościom ciepłe życzenia, a dopełnieniem tej szczególnej uroczystości były upominki oraz słodki poczęstunek.

Małgorzata Machoń

[spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″]